Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Kera SET L-22 zestaw rytmiczny

Ever Play

Zestaw instrumentów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Szeroki zkres instrumentów, w komplecie wygodna torba plastikowa..

Więcej szczegółów


156,00zł z VAT

Stan: ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ


Zestaw instrumentów perkusyjnych dla całego zespołu Zestaw perkusyjny KERA AUDIO SET-L22 to prawdziwa gratka dla młodych muzyków. To kolekcja instrumentów muzycznych, która zawiera wszystko, czego twoje dziecko potrzebuje do odkrycia swojego wewnętrznego artysty. W zestawie znajduje się tamburyn (z talerzykami), dzwonki diatoniczne z pałkami (komplet), trójkąt, marakasy, podwójne agogo, dzwoneczki, klawesy, kazoo, jajka grzechotki, kastaniety i janczary na pasku. To aż 22 elementy, które pomogą dziewczynkom i chłopcom poznać różnice brzmienia i dźwięki różnych instrumentów oraz rozwijają ich kreatywność muzyczną. 100% bezpieczeństwa : nasze instrumenty muzyczne nie tylko dostarczają radości, ale są także bezpieczne. Są nietoksyczne, przyjazne dla dzieci i wykonane z drewna oraz innych bezpiecznych materiałów. Wykonanie instrumentów jest wysokiej jakości, a ich powierzchnia jest gładka i bezpieczna dla dzieci. Możesz polegać na tych instrumentach, to zabawa na wiele godzin, tygodni, miesięcy, a nawet lat. Twoje dziecko na pewno podziękuje za ten wspaniały prezent!  Wszystkie instrumenty mieszczą się w wygodnej torbie. Dziecko może zabrać zestaw instrumentów, w podróż samochodem lub na wakacje. Plastikowa, przezroczysta torba zapewnia wygodne przechowywanie i możliwość przeniesienia muzyki w każde miejsce.

Skład instrumentów :

1 x Tamburyno (w tym talerzyków x 5 kpl) 1 x Dzwonki z pałkami (komplet) 1 x Trójkąt 1 x Marakas (para) 1 x Agogo podwójne 2 x Dzwoneczki 1 x Klawesy (para) 1 x Kazoo 2 x Jajko grzechotka 1 x Kastaniety (para) 2 x Janczary na pasku 1 x Janczary


MASZ PYTANIA - ZDZWOŃ : 65 540 21 40

Zapytaj o dostępność  65 540 21 40

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Koszyk  
(pusty)

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów